Aktuality > Pátek 29. březen 2024 <

Filmový večer: Pravá blondýnka

Takto hodnotí film recenze

Film: Pravá blondýnka

Kráska z Beverly Hills udělá všechno, jen aby si svého přítele udržela. Dokonce i když to znamená jít studovat na právnickou fakultu!

Elle Woods je vždy dobře oblečená blondýnka z Kalifornie, která má báječné přátele a toho nejlepšího kluka ze školy. Když ji však Warner Huntington III náhle opustí a zamíří studovat práva na Harvard, Elle vezme další události do svých pečlivě upravených rukou. Přihlásí se na univerzitu také!

Získat Warnera zpět už měla být maličkost, ne?

Omyl! Elle právě podstupuje nejtěžší boj svého života - za lásku, čest, spravedlnost a respekt pro všechny blondýnky!

Takto doplňujeme film my

Ať jsou blondýny sebevíce haněné, tak díky tomuto filmu si člověk uvědomí, že vůbec nezáleží na barvě vlasů.

Při sledování tohoto filmu si divák může také uvědomovat, jak úžasnou sílu má Upřímnost, Odhodlanost, Nesobeckost, Vstřícnost, Laskavost a Dobrosrdečnost.

Tento film přináší mnoho hlubších zamyšlení a poučení, kterými si člověk, pokud si z těch zamyšlení vezme ponaučení, může opět zkrášlit žití a může být díky tomuto filmu lepším.

A v čem? Rády Vás s těmito krásnými Poučeními seznámíme přímo ve filmu...

Filmový večer se koná

v pátek dne 23. dubna 2004

od 18:00 do cca 22:00 hodin

ve Škole zdraví těla i duše,

Sportovní 10, Praha 10 - Vršovice.

Poplatek za komentář k filmu 120 Kč.