Aktuality > Sobota 20. duben 2024 <

Letní kurz - rok 2002

Chorvatsko - Istrie - Rabac - Hotel Neptun

20. - 27. červenec 2002

Popis hotelu a okolí Okolí hotelu
Mapka
Přehled cen
Jak a do kdy se přihlásit

Poloha

Hotel Neptun

*) Hotel NEPTUN - moderní hotel kategorie "B" pro náročnější klientelu je situován na konci řetězce hotelů. Za ním je již jen příroda a malé pláže ve skalách.

Služby

*) Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, sprcha, WC, TV.

Stravování formou polopenze (snídaně i večeře formou švédských stolů).

Pláž

*) Pláž je od hotelu vzdálena cca 50 m. Je zde možnost si za poplatek zapůjčit slunečník a lehátka.

Vybavení:

*) Směnárna, denní bar, velká terasa s výhledem na moře, otevřený velký a dětský bazén s mořskou vodou. Večer je na terase hudba k tanci.

Cena zájezdu

*) Dospělá osoba: 12.990,- Kč

Dítě od 2 do 12 let: 7.190,- Kč

Dospělá osoba na přistýlce: 10.990,- Kč

Příplatek za mořskou stranu: 600,- Kč za osobu

Cena zájezdu zahrnuje

*) Ubytování s polopenzí, pobytová taxa, služby delegáta, pojištění úpadku CK, pojištění léčebných výloh, úrazu, zavazadel, odpovědnosti za škody, storna zájezdu.

Doprava

*) Vlastní nebo autobusem KAROSA za cenu 1.900,- Kč za osobu (odjezd o den dříve, příjezd o den později).

Cena kurzu

Dospělá osoba: 2.560,- Kč

Dítě do 15 let: 1.500,-Kč

Cena kurzu zahrnuje:

Program kurzu "Jak dostat ze sebe ven to Hezké, co mám Uvnitř?"

Jak a do kdy se přihlásit

Zájezd není možné si objednat bez kurzu.

Výjimka může nastat pouze tehdy, když se pobytu chtějí zúčastnit partneři a jeden z nich má zájem o pobyt, ale nechce se zúčastnit pořádaného kurzu. V tomto případě dotyčný partner zaplatí pouze částku 1.500,- Kč, která je spojená s našimi výlohami a kterou platí i děti.

Zájezd je nutné si objednat nejpozději do 1. března 2002.

Objednávání zájezdu bude probíhat pouze u pokladny před zahájením přednášek a seminářů v místě jejich konání.

Podmínkou pro objednání zájezdu je uzavření smlouvy s cestovní kanceláří a zaplacení zálohy. Záloha činí polovinu ceny zájezdu, kurzu a případné dopravy. Doplatek zálohy musí být zaplacen 1 měsíc před odjezdem.

Stornovací podmínky jsou uvedeny ve smlouvě s cestovní kanceláří a nebo v katalogu cestovní kanceláře, který si každý zájemce může vyzvednout u již zmiňované pokladny.

*) Informace převzaté z katalogu cestovních kanceláří "HELIOS VIA" a "FLORA TOUR" a cestovní agentury "Srdce Evropy".