Podmínky pro vstup do úrovně pro pokročilé

Jestliže chcete vstoupit do vyšší úrovně našeho webu pro pokročilé, je potřeba, abyste splnil/-la všechny tři následující podmínky:

1. Buď dokončení jakéhokoli I. ročníku pravidelného studia na naší škole nebo absolvování I. stupně seminářů či osobně projevená duševní vyzrálost

Absolventem I. stupně seminářů je ten, kdo absolvoval dva povinné semináře "Když nevíš, kdo jsi a proč jsi" a "Když nevíš, jak Správně a Spravedlivě používat slova" a tři semináře dle vlastního výběru.

Duševní vyzrálostí máme na mysli upřímné úsilí o dodržování čestnosti, spolehlivosti, zodpovědnosti, pravdomluvnosti, dochvilnosti apod. v každodenním životě.

2. Zaregistrování se na našem webu

Zaregistrován je ten, kdo vyplnil na našem webu registrační formulář se svými údaji, včetně přihlašovacího jména a hesla.

3. Vyplnění Žádosti o postup do úrovně pro pokročilé

Nezbytnou podmínku je vyplnění Žádosti o postup do úrovně pro pokročilé na našem webu.