Všeobecné informace o osobních konzultacích

Před dvěmi lety jsme kvůli stavbě naší školy a kvůli dalším důležitým činnostem související se školou přerušily osobní konzultace týkající se zdraví.

Odkdy jsme přestaly s osobními konzultacemi ve studiích, tak jsme konzultace poskytovaly přes Internet, což využívalo hodně lidí. Zájemců o konzultace bylo několik stovek.

Celkově jsme přes Osobní schránku přes Internet poskytly za necelý rok a půl přes šest set konzultací, a to i přes naše časové vytížení.

Před více než rokem, po necelém roce poskytování konzultací na Internetu, jsme musely uzavřít příjem nových zájemců o konzultace, protože nebylo možné uspokojit zájem všech.

Kvůli naší časové vytíženosti jsme zcela omezily nejen zmiňovaný příjem nových zájemců, ale také jsme velmi omezily i samotné poskytování konzultací, což nás moc mrzelo.

Poslední půlrok jsme byly pracovně naprosto vytížené stavbou školy a souvislostmi s ní spojenými a tak nebylo možné z časových důvodů ani odpovídat na již položené dotazy přes Internet.

I když to, co nyní vyjádřím, zní formálně, tak to přesto vyjádřím, protože je to čistá pravda: chyběly mi osobní konzultace s lidmi, kdy se jim díváte do očí a kdy vidíte jejich odezvu v přímém přenose.

Chybělo mi povídání s nemocnými, pomáhat jim od nemocí.

Chybělo mi vidět jejich reakce, zejména tehdy, kdy bylo vidět, jak se jim evidentně ulevuje a kdy bylo vidět, jak se uzdravují.

Chybělo mi to bytostně.

I když bylo poskytování konzultací přes Internet alespoň částečným řešením (lepší než

žádné konzultace), přesto mají Osobní konzultace svoje kouzlo.

A proto jsem tolik vděčna a potěšena za to, co nyní sdělím.

Nyní s radostí i potěšením dávám ve známost, že od 5. února 2004, i když ve velice omezené formě, budu poskytovat osobní konzultace.

Po vzájemné domluvě s paní Přádovou jsme se rozhodly, že osobní konzultace budu poskytovat pouze já, a to pouze v omezené podobě.

Paní Přádová svojí typickou šlechetností vzala na sebe veškeré povinnosti týkající se zabezpečení chodu a managmentu Školy a také převzala na sebe i část mých povinností. Touto šlechetností mi vytvořila prostor pro poskytování konzultací přímo ve škole.

Moc jí tímto děkuji a vážím si toho.

Ovšem cítím, že v okamžiku, kdy to už bude paní Přádovou zaměstnávat příliš, tak osobní konzultace z tohoto důvodu ukončím a budeme se věnovat poskytováním návodů na uzdravení těla i duše pouze široké veřejnosti - ať už formou přednášek, seminářů či kurzů.

A mohu již nyní s určitostí říci, že i tyto přímé veřejné konzultace a rozmluvy - veřejná učení mají také svoje kouzlo. Toto kouzlo spočívá v tom, že stihneme učit zdraví více lidí najednou, což u individuálních konzultací není možné.

Katka Kuňová

2. února 2004