Předplacení i-Studia

Kolik i-Studium stojí

i-Studium bude placené a měsíčně bude stát 800 Kč.

Poplatek za i-Studium můžete hradit měsičně, anebo si jej můžete předplatit na jakkoli dlouhou dobu dopředu, maximálně však do června (o prázdninách i-Studium neprobíhá).

i-Studium si můžete zatím předplatit dopředu max. do konce tohoto školního roku, tzn. do června 2007.

Pokud se z nějakého důvodu rozhodnete i-Studium ukončit a přestanete hradit měsíční platby, tak vám zůstanou zpřístupněny všechny části slovníku, které byly zveřejněny v měsících, za které jste i-Studium předtím uhradili.

Pokud byste z nějakého důvodu i-Studium přerušili a pak byste chtěli pokračovat dál, tak je potřeba pro obnovu i-Studia doplatit všechny předešlé neuhrazené měsíce.

Způsob úhrady i-Studia

Poplatky za i-Studium můžete platit:

V hotovosti ve Škole zdraví těla i duše

Při první platbě i-Studia je nutné uvést měsíc, kterým chcete začít i-Studium. U dalších plateb uhrazená částka bude vždy připsána poslednímu nezaplacenému měsíci i-Studia.

Bankovním převodem nebo složenkou na náš účet

Pro rychlejší zpracování Vaší platby, prosíme, vždy uvádějte na složenku či bankovního příkazu Vaše jméno.

Ostatní údaje vyplňte následovně:

• Číslo účtu: 475966001/5500, e-Banka
  • Majitel účtu: Hana Přádová, Athénská 1528/3, 102 00 Praha 10

• Variabilní symbol: pokud máte studijní průkaz naší školy, tak uveďte Identifikační číslo studenta, jinak uveďte Vaše rodné číslo

• Specifický symbol: při první platbě i-Studia je nutné uvést měsíc, kterým chcete začít i-Studium.

Např. počátek studia listopad 2006 - specifický symbol 112006, počátek studia leden 2007 - specifický symbol 012007. U ostatních plateb se specifický symbol neuvádí, uhrazená částka bude vždy připsána poslednímu nezaplacenému měsíci i-Studia.