Osobní schránka

Zrušení Osobních schránek na našem webu

Osobní schránka založená na našem webu byla vytvořena pro ty, kteří chtěli využít možnost placených osobních konzultací po Internetu.

O tyto placené konzultace "na dálku" byl veliký zájem, což po čase způsobovalo prodlužování lhůty našich odpovědí. Nakonec jsme musely uzavřít příjem nových žádostí o nové osobní schránky, ale i přesto jsme však vzhledem k naší vytíženosti nestíhaly odpovídat v přijatelných časových lhůtách. V té době nám ještě přibyla další radostná povinnost, která však byla velmi časově náročná - začaly jsme budovat naší školu. Proto jsme tenkrát mj. pozastavily i konzultace prostřednictvím našeho webu.

Od otevření naší školy začal ještě více narůstat zájem o učení Avenna.

Obracejí se na nás lidé s prosbou, abychom zopakovaly některé přednášky, jelikož se k Avenně dostali později. My však už čtyři roky žádnou přednášku neopakujeme. Máme za sebou celkem více než 140 přednášek, které chceme postupně vydávat na CD. Vydávání CD jsme však zanedbaly, protože jsme rok věnovaly stavbě školy, pak následně připravovaly osnovy a další podklady pro studium na naší škole, předělávaly naše webové stránky do srozumitelnější podoby a věnovaly se dalším akutním činnostem, které vyžadovala škola, administrativa i zájem lidí.

Vzrůstající zájem lidí o naše učení nás zavazuje udělat nové aktivity, které by tomuto zájmu vyhověly. Proto nyní v nejbližší době budeme věnovat hlavní aktivity tomu, abychom tento zájem pokryly co nejvíce plošně.

Mezi takovéto aktivity patří právě postupné vydávání dalších CD, na příští rok plánujeme vydání další knihy apod.

Proto již neobnovíme ani osobní poradenství po Internetu (tzn. že zrušíme Osobní schránky na našem webu) a z tohoto důvodu také značně omezíme i poskytování osobních konzultací v naší škole.

Osobní konzultace ve škole ještě nezrušíme, protože přeci jenom umožňují předat za hodinu mnohem víc informací než při psaném poradenství.

Zkrátka, nedostalo by se na všechny, kdybychom poskytovaly náš čas jenom konzultacím (ať po Internetu, nebo osobně).

Všem uživatelům Osobních schránek bude zaslána do konce října 2005 písemná Dohoda o ukončení smlouvy o tomto poradenství.

Někteří uživatelé Osobních schránek mají u nás ještě finanční zálohy na toto poradenství. Tato záloha bude zaslána na jejich adresu do 10-ti pracovních dnů od doručení podepsané výše uvedené dohody na adresu naší školy.

Omlouváme se všem uživatelům Osobních schránek za komplikace při zadávání nových odpovědí. Omlouváme se vám i za to, že jsme ani nestihly na všechny odpovědět. Moc nás to mrzí.

Za případné pochopení Vám moc děkujeme.

Hanka a Katka