Obsah filmových večerů

Televize a média vůbec mají obrovský vliv na lidské podvědomí.

A právě tento vliv chceme lidi naučit vnímat tak, aby v budoucnu shlédnuté filmy nepoškozovaly jejich duši...

Našimi filmovými večery chceme naučit přítomného diváka, aby se uměl chránit před nepřínosnými vlivy, které filmy na lidské podvědomí mají.

Našimi filmovými večery chceme naučit diváky se chránit před vyřčenými větami či určitými situacemi, které mnohdy poškozují lidi (třeba v nich mohou vyvolat zkratovité jednání, fobie atd.). Obyčejně totiž diváci přijímají jakékoli informace bez toho, že by se uměli před jejich nepříznivými dopady jakkoli chránit.

Na tyto filmové večery budou vždy vybrány takové druhy filmů, které osloví přítomného diváka svojí krásou, moudrostí, hloubkou a přínosem a o kterých bude člověk přemýšlet i dlouho po shlédnutí (např. Forest Gump, Kate a Leopold, Hra, Hráči se smrtí, Blesk, Duch, Mikrokosmos a další).

Tyto filmové večery se budou konat v nejhezčí místnosti Školy zdraví těla i duše - ve společenské místnosti u krbu, jejíž maximální kapacita je 30 míst.

Průvodkyněmi těchto filmových večerů jsou Katarína Kuňová a Hana Přádová.