Vyšší cena Základního kurzu neobyčejného kurzu

Proč je náš Základní kurz Neobyčejného kreslení vesměs dražší než jinde?

Na našich Kurzech Neobyčejného kreslení se nespokojíme s polovičatostí.

Z naší strany nestane, aby žák odešel s dílem, které se nepřiblížilo téměř úplně předloze, pokud nám v tom nezabrání člověk sám. I kdyby to prodloužilo kurz o několik hodin, tak dáme žákovi takové návody, které ho dovedou k tomu, aby jeho dílo bylo co nejpřesnější.

Vzhledem k tomu, že jsme měly možnost vidět na Internetu i zveřejněná výsledná díla frekventantů na jiných podobných kurzech, tak víme, že my poskytujeme kvalitu.

Nám se nelíbí, jak díla na konci těchto kurzů vedených jinými lektory neodpovídají předloze, alespoň zhruba.

My nebudeme učit kreslit lidi jenom napůl.

Ponecháváme však na vybranou, zda si člověk vybere levný kurz, kde se nenaučí kvalitě, nebo náš dražší kurz, kde se zaručeně kvalitě naučí.

Obrázky našich žáků jsou důkazem našich tvrzení.

Cena tedy odpovídá vysoké úrovni výuky, kvalitě výsledku a v nezanedbatelné míře také komfortním podmínkám a pohodlnému prostředí, ve kterém kurz probíhá.