Nabídka společného potápění

Dobrý den všem potápěčům,

prostřednictvím těchto stránek jsem dostala příležitost se na vás obrátit s dotazem, zda byste měli zájem o společné potápění pod vedením školy potápění, která se jmenuje Pod vodou. Sama jsem s nimi absolvovala týdenní potápěčský kurz a mám s nimi velmi dobré zkušenosti.

V úvahu by letos přicházely tyto tři možnosti potápění:

• Potápění v bazénu - pokud by nás bylo dost, tak by byl celý bazén jen pro nás
  • Letní – podzimní sladkovodní potápění u nás v republice
  • Zimní dovolená – pravděpodobně Egypt.

Ráda se ujmu organizace a připravím pro vás konkrétní nabídky, k tomu však potřebuji znát přibližný počet potápěčů.

Proto kdo máte zájem o společné zážitky pod vodou, tak mě prosím kontaktujte do neděle 13. května 2007 na telefonním čísle 724 129 218 či mailem na adrese vendula.b@email.cz.

Přibližně po týdnu bych pak dala dohromady seznam potápěčů a v uvedené potápěčské škole bych domluvila akce, o které by byl zájem. Konkrétní informace opět zveřejním na těchto stránkách.

V případě, že by někteří nepotápěči měli zájem o potápěčský kurz, tak mě také mohou kontaktovat - není to problém zařídit.

Těším se na brzké potápění.

Vendula Bredlová