Avenna

Vyhledávání

Uživatel:
nepřihlášen
Přihlášení

Aktuality > Středa 24. červenec 2024 <
15. prosinec - Pozastavení přednášek... [Novinky]
Aktuální článek - Pravá láska II. [Články]
Připravované akce - Přednášky

O článcích

Pro každého člověka je důležité naučit se zamýšlet se nad jednotlivými skutečnostmi života. Tím si člověk uvědomuje, zda-li setrvává v omylu či v pravdě.

A pokud má člověk k dispozici více "úhlů pohledů" na jednotlivá fakta, ucítí sám, který úhel pohledu je zkreslující, falešný, tudíž uvádějící v omyl a který je pravdou...

Prostřednictvím našich článků Vám nabízíme další "úhel pohledu", který přináší Avenna.

Tím chceme každému čtenáři umožnit zamyslet se nad svým pocitem, postojem, názorem a pohledem a zároveň porovnat ho s tím, co na toto téma říká Avenna.

Je na každém člověku, aby si sám svobodně zvolil, zda-li ho jednotlivé články osloví svojí pravdivostí a nebo ho neosloví vůbec či pouze z části.

A pokud někoho naše články dovedly k úvaze a dohledávání pravdy o dané věci, tak tím splnily svůj účel...

Rozdělení článku do dvou úrovní

Články jsme rozdělily do dvou úrovní: na články pro začátečníky a pro pokročilé.

Články pro začátečníky jsou především určeny těm čtenářům, kteří se seznamují se základní poznatky Avenny. Tyto články tedy může číst jakýkoli návštěvník našeho webu.

Články pro pokročilé jsou určeny jen těm čtenářům, kteří se již seznámili se základními poznáními Avenny a kteří splnili Podmínky pro vstup do úrovně pro pokročilé.

Články pro pokročilé jsou označeny symbolem  Článek pro pokročilé   vedle jejich názvu.

Pro zobrazení takovéhoto článku je potřeba se přihlásit do systému. Tzn. musíte vyplnit svoje přihlašovací jméno a heslo, aby počítač mohl rozeznat, zda máte oprávnění číst články pro pokročilé.

© 2005 Malének webdesign, HP-webdesign | grafika ART-PGN