Aktuality > Středa 24. duben 2024 <

Divadelní představení 'Škola Malého stromu'

Jedna z našich studentek se pro ostatní studenty naší školy a jejich rodinné příslušníky rozhodla uspořádat následující akci:

Návštěva divadelního představení "Škola Malého stromu", které se koná koná v neděli 15. dubna 2007 od 17.00 hodin v divadle Klub lávka, Novotného lávka 1, Praha 1 (u Karlových lázní).

Dobrý den,

dovoluji si Vás i Vaše děti od pěti let pozvat na divadelní představení Škola Malého stromu o životě indiánského chlapce z kmene Čerokíů, kterého od dětství vychovávají dědeček a babička.

Citováno z přebalu knihy:

• Víte něco o duši amerických indiánů?
  • Víte, že strom mluví?
  • Víte, jak posílat zprávy prostřednictvím hvězd?
  • Víte něco o smíchu a slzách v lidském srdci?
  • Víte, jak obohatit své myšlenky a život?

Začtěte se do Školy Malého stromu a snad pochopíte pozoruhodnou jednotu člověka, přírody a kosmu.

Námět, scénář, režie Iveta Dušková

podle knihy s řadou autobiografických prvků amerického žurnalisty a spisovatele čerokíjského původu Forresta Cartera.

Cena lístku: 280 Kč

Vzhledem k velkému zájmu o představení, je rezervace vstupenek poskytována jen na omezenou dobu, prosím proto případné zájemce, aby se ozvali do 27. března 2007, a to buď e-mailem zaslaným na adresu alena.jilkova@volny.cz nebo telefonicky na 605 412 596.

Těším se na případné zájemce

Alena Jílková