Aktuality > Čtvrtek 25. duben 2024 <

Film 'Nepříjemná pravda'

Jedna z našich studentek se pro ostatní studenty naší školy a jejich rodinné příslušníky rozhodla uspořádat následující akci:

Dobrý den všem, kteří budou číst tyto řádky,

s některými lidmi z Avenny jsme se na našem společném plavání bavili o tom, že by bylo hezké uspořádat společnou návštěvu kina. Napadlo nás , že by bylo zajímavé vidět dokument "Nepříjemná pravda", ve kterém americký politik Al Gore vypráví o klimatických změnách a jejich důsledcích.

Zjistili jsme, že film "Nepříjemná pravda" hrají 22. ledna 2007 v kině Světozor od 19:30 hod za 80 Kč.

Vzhledem k tomu, že jsem uspořádala společnou návštěvu konzertu Yamato, na který jsem dostala od některých z vás ohlasy, že vás tento nápad těší a že byste koncert rádi navštívili, ale momentálně vám to finanční situace nedovoluje, ujala jsem se uspořádání společné návštěvy kina.

Ačkoliv koncert Yamato je podle mého názoru velmi zajímavý, mrzí mě, že jsem nepřihlédla na výši ceny a že někteří z vás nemohou tento zážitek zažít. Z těchto důvodů jsem si přála vám tento zážitek vynahradit, proto mě velmi potěšilo, že jsem dostala takovouto milou šanci uspořádat návštěvu kina.

Jestli budete mít chuť a čas společně se na tento film "Nepříjemná pravda" podívat, navrhuji sraz 22. ledna 2007 v 19:00 hod před kinem Světozor.

Po shlédnutí filmu bychom si mohli někde i popovídat. Jak už jsme zjistili, debatujeme velmi rádi :-).

Bližší informace o filmu najdete na www.kinosvetozor.cz/program.

Také jsme se shodli na tom, že bychom se mohli jít společně podívat na film Dokonalý trik, který nyní nově běží v kinech. Jestli budou zájemci o společné shlednutí tohoto filmu, prosím bylo by možné přihlásit svou účast na zanetavalentova@seznam.cz nebo na tel. čísle 777 33 99 89 do 10. února 2007.

Až zjistíme kolik by nás šlo, přesněji se dohodneme na termínu, který by vyhovoval všem.

Věřím, že tento film v kinech poběží dlouho, tak bychom o něj neměli přijít.

Těším se na případné zájemce :-)

Žaneta Valentová