Aktuality > Čtvrtek 28. březen 2024 <

Nástin koncepce výuky v naší škole

I když víme, že mnozí z Vás čekají, kdy budou moci začít studovat v naší Škole, musíme oznámení o koncepci a o termínech zahájení studia posunout na pozdější termín. Z důvodů neustálého dokončování naší školy a řešení akutních záležitostí, nám nezbývá nyní čas na dokončení osnov a koncepci školy.

Celkovou koncepci a osnovy Školy zveřejníme nejpozději do konce ledna.

Již nyní však nastíníme, že se bude jednat o dva ročníky.

Jeden ročník se bude týkat oblastí Zdravého těla a druhý ročník se bude týkat oblasti Zdravé duše.

Každý ročník bude mít dva pětiměsíční semestry, cyklicky se opakující.

V ročníku Zdravé tělo se studenti naučí vyznat se ve svém těle.

V každému semináři se studenti budou postupně učit neobyčejné informace o jednotlivých soustavách orgánů, co znamenají, co znamená jejich zdraví i nemoc, budou se učit vnímat rozeznávat intenzitu nemocí, rozumět této intenzitě, rozumět četnosti nemocí, naučí se jednostranné komunikaci se svým tělem, budou také rozeznávat, proč je jejich orgán nemocný, budou si s ním umět postupně poradit, budou se učit číst ve svých nemocech a také se naučí způsobům, jak zastavovat nemoci, jak zabránit opakování určité nemoci, naučí se návodům, jak uzdravovat svoje tělo, naučí se znát potřeby svého těla.

V ročníku Zdravá duše se studenti naučí vnímat svoje myšlenkové pochody, sílu myšlenky, dopady Slov.

Naučí se vnímat hloubku slov, účinky slov na duši. Studenti se také naučí vnímat, co způsobuje ránu na duších, budou rozeznávat činitele, které způsobují onemocnění duše, naučí se návodům, jak uzdravovat svoji duši, naučí se poznávat hlubiny duše. Také se naučí znát potřeby své duše.

Toto je jenom letmý nástin koncepce obou ročníků Školy zdraví těla i duše.

Bližší informace budou zveřejněny do avizovaného konce ledna.