Aktuality > Pátek 26. duben 2024 <

Přednáška: Hledání čisté pravdy v knize Hovory s Bohem I.

Autorem knihy Hovory s Bohem I. je Neale Donald Walsch

Témata přednášky

Tato přednáška má lidi naučit vnímat Čisté Pravdy i Nepravdy, Spravedlivosti i Nespravedlivosti existující v tomto díle, ve kterém autor předkládá vše jako Pravdu.

Lektorky touto formou chtějí učit lidi Vnímání a hledání Čisté Pravdy i Nepravdy v předkládaných teoriích či filozofiích.

Je důležité naučit se Vnímat Pravdu, protože Vnímáním Pravdy se člověk naučí Probouzet v sobě Smysl pro Spravedlivost.

Pokud člověk začne používat Probuzený Smysl pro Spravedlivost, postupně se přestane dopouštět chyb a omylů a hlavně přestane působit Bolest sobě i ostatním.

Bolest sobě i ostatním činí jenom ten, kdo v sobě nemá probuzený Smysl pro Spravedlivost a kdo ho ve svých činech nepoužívá.

Tudíž ten, kdo činí ve svém životě činy, které nejsou Správné a ani Spravedlivé, je Otupělý či Bezcitný právě proto, že nepoužívá Smysl pro Spravedlivost.

V této i v dalších takto zaměřených přednáškách budou lektorky poukazovat na Nepravdy i Nespravedlivosti v dílech, které jsou předkládány lidem jako Pravda.

Takto zaměřené přednášky budou koncipovány tak, aby posluchači nemuseli znát dílo, ve kterém se bude dohledávat Čistá Pravda i Nepravda, Spravedlivost i Nespravedlivost. O jednotlivých pasážích budou posluchači informováni přímo na přednášce.

Na těchto přednáškách budou mít posluchači možnost vést aktivní dialog, jehož cílem bude nejen Dohledávání, ale i Nalezení Čisté Pravdy a Spravedlivosti v předložených údajných Pravdách.

Přednáška se koná

ve středu dne 28. května 2003

od 18:00 do cca 20:25 hodin

v Ústavu zemědělských a potravinářských informací,

Slezská 7, Praha 2 - Vinohrady (poblíž náměstí Míru).

Vstupné 120 Kč.

Děti a mládež do 15 let zdarma.