Aktuality > Pátek 19. duben 2024 <

Sjezd rakouské řeky Salza na nafukovacích kánoích - akce zrušena

Jeden z našich studentů zajistil organizaci sjezdu horské rakouské řeky Salza na nafukovacích kánoích.

Podotýkáme, že jsou to jiné nafukovací kánoe, než na jaké jsme zvyklí na českých řekách. Celou akci by zajišťovala osvědčená česká agentura, se kterou mají i jiní studenti velice dobrou osobní zkušenost.

Původním úmyslem bylo zorganizovat rafting, tzn. sjezd řeky na raftech. Ze dvou důvodů jsme však z tohoto záměru ustoupili a zvolili jsme variantu sjezdu na nafukovacích kánoích. Prvním důvodem bylo to, že nám byly dvěmi nezávislými agenturami doporučeny spíš nafukovací kánoe, které umožňují bližší kontakt s vodou, tudíž i lepší prožitek z celého sjezdu. Druhým důvodem bylo to, že vybraná agentura měla námi požadovaný termín již na raftech obsazený.

Zájezd se uskuteční pouze v případě, že se přihlásí dostatečný počet účastníků, a to ve dnech od 3. července do 6. července 2006 (5. a 6. července je státní svátek).

Program a cena zájezdu

PDF soubor Podrobná nabídka pořádající agentury

Přihlášení se

Vzhledem k tomu, že uskutečnění této akce je potřeba co nejdříve potvrdit pořádající agentuře, je potřeba svoji účast potvrdit nejpozději do pátku 17. února 2006.

Přihlásit se můžete:
  • telefonicky na číslech školy: 2 71 72 69 69, 777 129 006