Aktuality > Čtvrtek 28. březen 2024 <

Koncert kytaristy Štěpána Raka v naší škole

Koncert je již vyprodán.

Jsme velmi potěšené, že se nám podařilo zajistit uspořádání koncertu kytarového virtuosa a "kouzelníka" Štěpána Raka v naší škole.

Kytarista Štěpán Rak

Samy jsme byly na jeho dvou koncertech a tyto koncerty pro nás byly jedinečným zážitkem. Proto jsme moc rády, že se nám podařilo zajistit vystoupení pan Štěpána Raka u nás ve škole a tím Vám umožnit vyslechnout si tuto ojedinělou a strhující "hru deseti prstů na šesti strunách kytary"...

Životopis a repertoár Štěpána Raka

Program koncertu v naší škole

Vybraly jsme pro Vás koncertní program "Kytara napříč žánry", kdy pan Štěpán Rak představuje kytaru v jejích nejrůznějších stylových a žánrových podobách od hudby dávných loutnistů, přes éru klasicismu a romantismu, až po různá žánrová vybočení z klasické hudby. Posluchač tak uslyší hudby dávných mistrů, ale i americký Rock'n'Roll.

Koncert se koná

ve čtvrtek dne 13. října 2005 od 18:00 hodin

ve Škole zdraví těla i duše,

Sportovní 10, 101 00 Praha 10.

Vstupné 200 Kč.

Rezervace vstupenek

Vzhledem k omezené kapacitě sálu Vám doporučujeme rezervaci vstupenek na tento koncert.

Rezervace vstupenek je možná:

• osobně ve Škole zdraví těla i duše
  • na telefonu 2 71 72 69 69
  • na mobilu 777 129 006.

Zarezervované vstupenky je potřeba si vyzvednout nejpozději 20 minut před začátkem koncertu. Pak již rezervace propadá a vstupenky budou prodány eventuálním dalším zájemcům.

Rezervace budeme chronologicky řadit za sebou a podle pořadí budou určena i místa v sále (tzn. dřívější rezervace = místa blíž k pódiu).