Aktuality > Čtvrtek 28. březen 2024 <

Připravovaná studijní sekce našeho webu

Studentům naší školy jsme slíbily, že ačkoliv pravidelnou výuku v naší škole na nějakou, předem neurčenou, dobu přerušujeme, takže o přísun nových informací z Avenny nebudou ochuzeni. Těm, kteří budou mít zájem, totiž nabízíme možnost pokračovat ve vzdělávání se pomocí našeho webu.

Připravujeme totiž novou placenou studijní sekci našeho webu, která bude určena studentům, kteří se již zúčastnili pravidelné výuky v naší škole.

V této studijní sekci budeme pravidelně zveřejňovat nové informace, které budou návazně doplňovat látku probranou při studiu na naší škole.

Obsah připravované studijní sekce na našem webu

Teorie našim studentům jsme již předaly poměrně dost, takže je na čase se více zaměřit na praxi - tedy na život samotný.

Příklad obsahu webu pro studenty

Ve škole jsme brali, že vděčnost je jedna z "ingrediencí", která zamezuje vzniku nemocí. A ačkoliv jsme si ve škole diktovali definici vděčnosti, tak přesto jenom podle této definice není úplné jednoduché v životě rozpoznat opravdovou vděčnost od hrané vděčnosti či od nevděčnosti.

Proto v sekci našeho webu pro studenty u každé definice jednotlivých prvků chování (tedy i u zmiňované vděčnosti) najdete mj. i návody, kdy na konkrétně popsaných životních situacích vás naučíme rozeznat, zda jste např. opravdu vy nebo vaši blízcí vděční.

Toto poznání vám přinese možnost změnit svoje chování k lepšímu a tím se stát zdravějším. A zároveň Vám to i pomůže se zorientovat v chování druhých a tím i lépe najít správným postoj k nim.

A protože více než mnoho popisných slov ukáže jedna praktická ukázka, přichystáme pro každého studenta dřív než se rozhodne, zda bude chtít pokračovat touto formou ve studiu, možnost si tuto studijní sekci na našem webu vyzkoušet.

Spuštění studijní sekce webu plánujeme na září, celá sekce se totiž musí ještě naprogramovat. V této době vás také budeme informovat o bližších podmínkách tohoto netradičního studia a zpřístupníme studentům možnost si část této sekce bezplatně vyzkoušet.